Bilge Kurumsal

1997 yılında kurulan firmamız gıda, içecek ve tekstil sektöründe ünlü markaların Türkiye ve bölge distribütörlüğünü yapmıştır.İnşaat sektöründe de emin adımlarla ilerleyen firmamız İnşaatta İlke Sağlamlık ve Güvende Bilge  Sloganıyla Sektörün lider firmaları arasına girmeye aday gözükmekte geleceğe güvenle bakmaktadır. Bilge Sitesinden sonra , Araç Belediyesi Toplu Konut projesi ile Teslim ettiği daire sayısını 2011 yılında 250 konut olarak belirlemiştir. Firmamızın Yönetim kurulu Başkanlığını Yapan Bilgehan ÇAPRAZ aynı zamanda 3 dönemdir Türkiye Hentbol Federasyonu Başkan Vekilliği, Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Vekilliği ve Kastamonu Valiliği İnsan Hakları Komisyon Üyeliği görevlerini sürdürmektedir.

Vizyon ve Degerlerimiz

izyonumuz; Türkiye ve Dünya çapında yapmış olduğu çalışmalarla inşaat sektöründe lider, yüksek pazar payına sahip, kazanmış olduğu uluslararası marka imajı ve kalitefelsefesini tüm şirket kademelerinde yaygınlaştıran, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getiren, geleceğin inşaat teknolojilerine yön veren bir şirket olmaktır.

Bu vizyonu gerçekleştirmek adına şu değerleri ilke edinmekteyiz;

TEKNOLOJİ VE KALİTE

Mühendislik ve yönetim bilimlerindeki son teknolojiyi kullanan ve oluşturduğu kalite anlayışını uluslararası standartlarda, her zaman yenilikçi düşüncelerin ve güncel teknolojilerin yakın takipçisi olmaya devam edecektir.

HER ŞEY ZAMANINDA

Mükemmelliği bir tercih olarak değil, işinin bir gereği olarak kabul eden şirketimiz, zamanında gerçekleştirdiği tüm projelerle, müşterilerinin gurur kaynağı olmuştur.

GÜVENLİK VE ÇEVRE

Temel anlayışı insan ve doğaya saygı olan şirketimiz tabiat ile bağını koparmadan iş güvenliğini en üst seviyede tutarak, çalışan ve müşterilerine yaşanılabilir bir gelecek hazırlamanın görev bilincindedir.

ÇALIŞANLARIMIZIN MUTLULUĞU

Hedeflerinden biri de insanı geleceğe taşımak olan firmamız eğitim faaliyetlerine gereken önemi vermekte ve çalışanlarının gelişimini sağlamaktadır. çalışanlarına verdiği değerle onların mutluluğunu ön planda tutmaktadır.

DÜNYA ŞİRKETİ OLMAK

Bilge İnşaat yurt içinde ve çalışmış olduğu ülkelerde, bölgenin sosyal, kültürel dokusuna ve tüm yasal mevzuatlara uygun, bölge insanıyla iç içe bir hizmet anlayışını benimsemiştir ve faaliyet gösterdiği her yerde bir dünya şirketi bilincinde çalışmaktadır